Search
parasol na balkon

Parasole na balkon – osłona słoneczna

Balkon, nawet ten w bloku, który posiada sufit czy daszek, nie zawsze jest wystarczająco osłonięty od słońca, wiatru czy chociażby wzroku sąsiadów. Dobrze więc zapewnić sobie trochę cienia i intymności, a pomogą w tym różnego typu parasole, poczynając od najprostszych na małe balkony, a na dużych parasolach na bocznej nodze kończąc.

Na niewielki balkon nadaje się np. parasol w kolorze białym o wysokości 240 cm, który dodatkowo posiada światła LED. Parasol stanowi świetną osłonę przed słońcem w ciągu dnia, a dzięki zastosowaniu wbudowanego światła pomoże stworzyć niepowtarzalną atmosferę wieczorem. W górnej części parasola umieszczone są panele słoneczne, które powodują, że możliwe jest włączanie lub wyłączanie światła za pomocą włącznika znajdującego się na uchwycie parasola. Dzięki temu nie potrzebne są baterie ani podłączenie do prądu. Stelaż parasola wykonany jest z aluminium, a cześć materiałowa wykonana jest z trwałego poliestru.

parasol na balkon

okazje.info.pl

Kolejna propozycja to parasol w kolorze brązowym od Interior, który jest receptą na stworzenie zacisznego, lekko zacienionego kącika wypoczynkowego na balkonie lub tarasie. Parasol ogrodowy marki interior to propozycja w sam raz dla wymagających, a jego klasyczny kształt i eleganckie wykonanie czynią go idealnym do eleganckich balkonowych aranżacji. Solidna konstrukcja z metalu i pokrycie z poliestru sprawiają, że parasol oprze się niekorzystnym warunkom pogodowym i zapewni użytkownikom wygodną osłonę przed mocnym słońcem.

parasol na balkon

okazje.info.pl

Obrotowy parasol Olivia marki 1001mebli to propozycja na duży balkon lub taras. Ma wymiary 3×4 metry i jest regulowany. Zapewni cień w słoneczne dni oraz podniesie komfort przebywania na tarasie. Jest wykonany z brązowego materiału wysokiej jakości, o gramaturze 220g/m. Parasol posiada otwieraną czaszę i jest w pełni obrotowy. Konstrukcja parasola jest wykonana z aluminium.

parasol na balkon

okazje.info.pl

Mamy też dostępne proste rozwiązania, jak parasol ogrodowy o średnicy 3 m w kolorze niebieskim. Dzięki niemu na balkonie znajdziemy kojący cień w upalny dzień. Czasza parasola posiada komin wentylacyjny ułatwiający cyrkulację powietrza, a łatwość otwierania i zamykania czaszy gwarantuje praktyczna korbka. Parasol posiada możliwość regulacji nachylenia czaszy w pionie i poziomie o 90 stopni. Odległość między czaszą a podłożem wynosi 2 m. Główny stelaż wykonany jest ze stali o grubości 1 mm i średnicy 48 mm.

parasol na balkon

okazje.info.pl
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *